A program hallgatói

 


A hallgatók nevére kattintva doktori tématervük címe és témavezetőjük neve olvasható.



Doktori védés előtt álló hallgatók

 

Andorka Eszter

            aeszti@hotmail.com

Bata Tímea

            batatimi@yahoo.com; btimi@neprajz.hu

Csákvári József

            jcsakvari@mail.mie.hu

Deme János

            sirupsimplex@gmx.de

Erdély Dániel

            edan@option.hu

Gárdos Judit

            gardos.judit@t-online.hu

Gyuricza Eszter

            gyuricza.eszter@alexandra.hu

Horváth Kata

            horvathkata@hotmail.com

Kalas Györgyi

kalas@mail.index.hu

Kiss Tamás

            t.kiss77@rmdsz.ro, t.kiss77@freemail.hu

Légmán Anna

            legmanok@freestart.hu 

Malinák Judit

            eondesign@axelero.hu, jmalinak@mail.mie.hu

Oblath Márton

oblath.marton@chello.hu

Sánta Edina

            fornax@freemail.hu

Tuczai Rita Éva

            tuczai.rita@freemail.hu

 

 

 

III. évfolyam

 

Aktívak:

 

Kasznár Veronika Katalin

            akevak@freemail.hu; kasznar@gmail.com

Plájás Ildikó

            ildikozonga@yahoo.com

 

Halasztanak:

 

Becze Szabolcs

            jerico@freemail.hu; skarlatan@gmail.com

Kovai Cecília

            kovaicili@freemail.hu

 

 

 

II. évfolyam

 

Aktívak:

 

Baumann Tímea

          baumann.timi@manografia.hu

Guld Ádám

          guldadam@freemail.hu

Lengyel Gyula

          bogharp@t-online.hu

Palla Zsófia 
         
pallazsofia@yahoo.com

 

Halasztanak:

 

Csomortáni Erika 

          cserika@ccenter.ro

Mátyus Imre

matyusimre@yahoo.com


Nagy András

          nagy.andras@jpm.hu

Valuska László 
         
valuska@mail.index.hu

 

I. évfolyam

 

Aktívak:

 

Csányi Kinga 

          csanyi.kinga@akti.hu

Csengel-Plank Ibolya 
         
ibolya.plank@gmail.com

Dunai Tamás

          duntam@gmail.com

Hernádi Ilona

          ilonahernadi@yahoo.com

Lázár Eszter

          leszter@mke.hu

Mán-Várhegyi Réka

          manvareka@gmail.com

Mucsi Georgina

          mucsi.gina@gmail.com

 

Halaszt: 

 

Kling László

          klingla@freemail.hu

 

 

 

 

 

lap teteje